• DACHY CABRIO

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

  • POSZYCIA DACHOWE

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua..

  • SZYBY CABRIO

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

NASZE REALIZACJE!

CABRIOTOP - dachy cabrio, szyby cabrio. Sprzedaż, montaż, naprawa.
Firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie produkcji oraz montażu poszyć dachowych w kabrioletach. Od początku działania firmy zajmujemy się tylko i wyłącznie dachami cabrio. Specjalizujemy się w montażu i naprawie poszyć dachowych oraz wymianie tylnych okien plastikowych. W chwili obecnej produkujemy kompletne tylne okna do kabrioletów oraz środki czyszczące do dachów cabrio.DACHY CABRIO

Wszystkie oferowane poszycia dachowe pochodzą od największych światowych producentów dachów cabrio, którzy swoje produkty dostarczają na linie montażowe oraz zaopatrują autoryzowane serwisy samochodowe. Podpisane umowy lojalnościowe gwarantują nam nieprzerwane dostawy najwyższej jakości produktów w najniższych cenach.
Jakość dachów fabrycznych jest nieporównywalnie lepsza od produktów wytworzonych w warunkach pracowni tapicerskiej. Na linii produkcyjnej używa się komputerów, ploterów tnących, specjalistycznych maszyn szyjących, zgrzewających i uszczelniających co zdecydowanie różni się od sprzętu wykorzystywanego w warsztatach tapicerskich. Jest to linia produkcyjna, która zatrudnia kilkadziesiąt pracowników gdzie każdy z nich jest przeszkolony do wykonywania jednego zadania.
Dachy oryginalne a także zamienniki objęte są gwarancją producenta od 24 miesięcy do 5lat.
Cena materiału oraz robocizny często przekracza cenę gotowego oryginalnego produktu,
dlatego coraz większa rzesza firm zajmujących się szyciem dachów zaopatruje się u nas w gotowe produkty. Zapraszamy do współpracy firmy tapicerskie, warsztaty samochodowe, które mają doświadczenie z kabrioletami i chciałyby zaopatrywać się w gotowe oryginalne dachy wymagające najczęściej tylko samego montażu.

Czytaj więcej: O FIRMIE

Docieramy do coraz większej rzeszy zakładów tapicerskich, którzy szyją, szyli dachy. Lecz ze względów ekonomicznych i jakościowych podejmują z nami współpracę. Powoli tworzymy bazę firm w których będzie można zamówić, zakupić i zamontować najwyższej jakości dach dostarczony przez naszą firmę.

Już nie musisz szukać fachowca aby zmienić tylne okno w swoim kabriolecie, kombinować z tanią folią zakupioną po okazyjnej cenie. Oferujemy tylne okna gotowe do samodzielnego montażu, wykonane zgodnie z oryginałem. Jeśli w swoim aucie posiadasz tylne okno zapięte na zamek błyskawiczny, u nas możesz zamówić okno gotowe do zapięcia w miejsce starego. Montaż zajmuje 20-30 minut a w niektórych przypadkach około 1 godziny. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości, w wielu przypadkach lepsze niż oryginał.

Copyright © 2021. Cabriotop  Rights Reserved.