• DACHY CABRIO

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

  • POSZYCIA DACHOWE

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua..

  • SZYBY CABRIO

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

NASZE REALIZACJE!

CABRIOTOP - dachy cabrio, szyby cabrio. Sprzedaż, montaż, naprawa.
Firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie produkcji oraz montażu poszyć dachowych w kabrioletach. Od początku działania firmy zajmujemy się tylko i wyłącznie dachami cabrio. Specjalizujemy się w montażu i naprawie poszyć dachowych oraz wymianie tylnych okien plastikowych. W chwili obecnej produkujemy kompletne tylne okna do kabrioletów oraz środki czyszczące do dachów cabrio.DACHY CABRIO

Wszystkie oferowane poszycia dachowe pochodzą od największych światowych producentów dachów cabrio, którzy swoje produkty dostarczają na linie montażowe oraz zaopatrują autoryzowane serwisy samochodowe. Podpisane umowy lojalnościowe gwarantują nam nieprzerwane dostawy najwyższej jakości produktów w najniższych cenach.
Jakość dachów fabrycznych jest nieporównywalnie lepsza od produktów wytworzonych w warunkach pracowni tapicerskiej. Na linii produkcyjnej używa się komputerów, ploterów tnących, specjalistycznych maszyn szyjących, zgrzewających i uszczelniających co zdecydowanie różni się od sprzętu wykorzystywanego w warsztatach tapicerskich. Jest to linia produkcyjna, która zatrudnia kilkadziesiąt pracowników gdzie każdy z nich jest przeszkolony do wykonywania jednego zadania.
Dachy oryginalne a także zamienniki objęte są gwarancją producenta od 24 miesięcy do 5lat.
Cena materiału oraz robocizny często przekracza cenę gotowego oryginalnego produktu,
dlatego coraz większa rzesza firm zajmujących się szyciem dachów zaopatruje się u nas w gotowe produkty. Zapraszamy do współpracy firmy tapicerskie, warsztaty samochodowe, które mają doświadczenie z kabrioletami i chciałyby zaopatrywać się w gotowe oryginalne dachy wymagające najczęściej tylko samego montażu.

Tworzymy sieć autoryzowanych punktów montażu na terenie całej Polski.
Dla stałych odbiorców oferujemy specjalne rabaty.
Do każdego produktu dostarczony jest dowód zakupu: paragon fiskalny lub faktura VAT.
Poszycia wykonywane są tylko z najwyższej jakości materiałów fabrycznych typu PCV: Cabrio Vinyl, Standard Vinyl, Sailcloth Vinyl, Twill Vinyl oraz tekstylnych znanych pod nazwą: Sonnenland, Stayfast, Twillfast, Mohair. Każdy rodzaj materiału występuje w kilkunastu odmianach kolorystycznych.
Do każdego auta jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni materiał i kolor dachu według katalogów producenta.

 

SZYBY CABRIO
Tylne okna do aut: Audi B4, BMW Z3 E30 E36, Renault Megane, Fiat Barchetta są sprzedawane w postaci gotowej do samodzielnego montażu. Sprawnej osobie nie zajmuje to więcej niż 30minut. Produkowane zgodnie z oryginałem, wyposażone w oryginalne komponenty: zamek błyskawiczny oraz zewnętrzną uszczelkę. Każde okno jest dostępne w kilku odmianach: tańszej ekonomicznej oraz oryginalnej z atestem i homologacją.
Folie oryginalne występują w trzech opcjach kolorystycznych: odcień zieleni (BMW, Audi) folia bezbarwna oraz przyciemniona. Dostępna jest również folia atestowana o grubości 1,5mm przeznaczona do Mercedesa SL R129. Zajmujemy się profesjonalnym montażem plastikowych okien do wszystkich modeli kabrioletów. Również bez konieczności osobistej wizyty w warsztacie CABRIOTOP.

Wysyłki gotowych produktów są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS lub Poczty Polskiej. Wysyłamy na całą Europę.

Praktyki na linii produkcyjnej oraz specjalistycznych warsztatach w Europie i USA pozwalają nam na w pełni profesjonalną obsługę każdego auta. W galerii zdjęć znajdziesz fotografie dachów oraz okien PCV zamontowanych w naszym warsztacie. My zamieszczamy zdjęcia, które są naszą własnością.
Zapewniamy pomoc telefoniczną przy własnoręcznym montażu.
Montaż dachu w firmie CABRIOTOP w większości aut wykonywany jest w trakcie jednego dnia.
Klient w tym czasie może skorzystać z poczekalni gdzie w hotelowych warunkach może odpocząć, zjeść, przespać się czy obejrzeć TV.
Zestaw obiadowy dla dwóch osób w restauracji lub duża pizza GRATIS!
Profesjonalizm to nasz atut a cabriolety to nasza pasja.

Copyright © 2021. Cabriotop  Rights Reserved.