Wszystkie oferowane poszycia dachowe pochodzą od największych światowych producentów dachów cabrio, którzy swoje produkty dostarczają na linie montażowe oraz zaopatrują autoryzowane serwisy samochodowe. Podpisane umowy lojalnościowe gwarantują nam nieprzerwane dostawy najwyższej jakości produktów w najniższych cenach.
Jakość dachów fabrycznych jest nieporównywalnie lepsza od produktów wytworzonych w warunkach pracowni tapicerskiej. Na linii produkcyjnej używa się komputerów, ploterów tnących, specjalistycznych maszyn szyjących, zgrzewających i uszczelniających co zdecydowanie różni się od sprzętu wykorzystywanego w warsztatach tapicerskich. Jest to linia produkcyjna, która zatrudnia kilkadziesiąt pracowników gdzie każdy z nich jest przeszkolony do wykonywania jednego zadania.
Dachy oryginalne a także zamienniki objęte są gwarancją producenta od 24 miesięcy do 5lat. Poszycia wykonywane są tylko z najwyższej jakości materiałów fabrycznych typu PCV: Cabrio Vinyl, Standard Vinyl, Sailcloth Vinyl, Twill Vinyl oraz tekstylnych znanych pod nazwą: Sonnenland, Stayfast, Twillfast, Mohair. Każdy rodzaj materiału występuje w kilkunastu odmianach kolorystycznych.
Do każdego auta jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni materiał i kolor dachu według katalogów producenta.